Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. díl ságy - Jednou tě najdu

Jednou tě najdu je třetí přepracované pokračování ságy, které obsahuje texty, které byly publikovány v letech 2017-8.

article preview

Na počátku každého skutečného příběhu je sen, který následuje touha po jeho naplnění. Má-li hrdina dostatek odvahy, vydá se na osudovou pouť, která však bývá málokdy přímočará, a brzy narazí na zkoušky, které prověří jeho odhodlání. Slepé cesty, chybná rozhodnutí, falešné rady i ztráta víry způsobují, že putování se mění ve strastiplné hledání. Stejné je to i s našimi hrdiny, kteří zatím tápou, bloudí a ztrácí se.obalka-cz--jednou-te-najdu--medium---2-.jpg

Abarhil zjišťuje, že kromě domova ztratil ještě něco mnohem důležitějšího – své kořeny. A právě tady, v okamžiku rozhodnutí najít odpověď na otázku, kdo je, začíná jeho opravdový příběh. Ekram dochází k trpkému poznání, že sny nemusí být vždy v souladu s naší cestou, a když už víme, co je naším cílem, už nelze kličkovat. A konečně, Parsino putování je důkazem, že utrpení a strádání často bývá nelehkou cestou k objevení darů, které nám osud pro tento život přichystal.

Už vědí, že život nikomu nic zadarmo nedává, ale ještě netuší, že osidla a léčky mohou být zahaleny do pozlátka slávy a dočasného úspěchu. Slepá ulička, na jejímž konci čeká sázka na vlastní život, je v takovém případě trpkou odměnou za licoměrné rozhodnutí. Přitom času už mnoho nezbývá, obloha je stále temnější a přicházející bouře nevěstí nic dobrého. V jejím stínu dozrává dlouho očekávané ovoce. Jaké bude? Sladké, kyselé, či dokonce jedovaté? Příběh ještě nekončí, a tak věřme, že každý, kdo hledá, jednou najde.

E-book Jednou tě najdu obsahuje přepracované texty, které byly obsažené v knihách Psanec a Údolím stínů (2017) a v knize Zvol život (2018).

Obsah e-booku: 11 kapitol, 556 stran textu, 30 stran přílohy, 3 mapy, 1 rodokmen, 15 ilustrací.

Ukázka č.1 -   Ilmentur 

Ukázka č.2 -   Černý chrám

Recenze:    Do třetice všeho dobrého

KOUPIT

Pokud se rozhodneš zakoupit e-book zde, podpoříš přímo autora a můžeš čerpat slevu -20%. Po stisku tlačítka KOUPIT budeš přesměrovaný do prodejního formuláře, kde vložíš do pole s názvem slevový kupon heslo:  Tharner .  Po stisknutí tlačítka POUŽÍT se ti sleva vyčíslí. Děkuji.