Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.díl ságy - Z prachu cesty

Z prachu cesty je přepracovaná a rozšířená verze druhého dílu ságy, která obsahuje texty, které byly publikovány v letech 2016-17.

article preview

 

Kdo v sobě nenajde odvahu opustit rodný dům, nikdy nezjistí, kdo doopravdy je. To platilo včera, bude to platit zítra, a tak není divu, že to platí i ve světě stvořeném autorem tohoto příběhu. Jenom překážky a zkoušky, kterým čelí hrdinové fantasy, jsou jiné než ty naše.

Hrdina této ságy, už dávno není chlapcem. Otázka však zní, zda už je skutečně mužem? On sám tuší, že jedinou možností, jak to zjistit, je vydat se na cestu. Nejlépe na dlouhou a nebezpečnou pouť. Za čím? Za poznáním světa a skrze něj vlastně i sebe.

obalka-cz--z-prachu-cesty--large-.jpg

Čtenář se díky tomu stane svědkem dlouhé plavby do neznámých jižních moří, bude sledovat jeho strastiplný návrat divočinou, neobvyklá dobrodružství, a stejně nezvyklá setkání, která mají hlavnímu hrdinovi naznačit jeho znepokojivou budoucnost. Spolu s ním zjistí, že nejbolestivější rány osudu nejsou namířeny na naše těla, ale zasahují především naše srdce. Kvůli lásce se hrdina příběhu zaplete do války, která vyvrcholí divokým válečným střetem dvou odlišných světů. V nemilosrdném boji o bytí a nebytí sice získá první válečné zkušenosti a jméno, ale časem zjistí, že mnohem více ztratil. Přišel o své iluze, o první skutečnou lásku, a aniž to tuší i o domov.

Pojďte se vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu v jejímž prachu se rodí nový hrdina. Přesvědčte se, zda obstál ve válečných útrapách, zjistěte, jak zvládl úklady lásky a zda opravdu pochopil, co po něm osud žádá? 

 

E-book „Z prachu cesty“ obsahuje přepracované texty, které byly obsažené v knize Poutník II. (vyšlo v roce 2016) a část textů z knihy Psanec (vyšlo v roce 2017). 

Obsah e-booku: 11 kapitol, 552 stran textu, 27 stran přílohy, 4 mapy, 13 ilustrací. 

Závěrečným korekturám i v tomto případě předcházela profesionální lektorace, která je pro případné zájemce k dispozici zde.

Ukázka č.1 - Lukostřelba

Ukázka č.2 - Výstřel

Recenze:  Zvítěz nebo padni.

KOUPIT

Pokud se rozhodneš zakoupit e-book zde, podpoříš přímo autora a můžeš čerpat slevu -20%. Po stisku tlačítka KOUPIT budeš přesměrovaný do prodejního formuláře, kde vložíš do pole s názvem slevový kupon heslo: - Tharner.  Po stisknutí tlačítka POUŽÍT se ti sleva vyčíslí. Děkuji.