Jdi na obsah Jdi na menu

Klub příznivců - odpovědi na otázky

1. 9. 2015

Proč klub?   Protože cítím závazek vůči těm, kteří mě podpořili na samém začátku a především vůči těm, kteří si objednali sběratelskou verzi knihy. Zaplatit nemalý obnos neznámému autorovi za příběh neznámého hrdiny to už chce pořádnou dávku entuziasmu, který si zaslouží nějakou mimořádnou odměnu.

Jak se stát členem klubu?  Členem klubu se automaticky stává každý, kdo vlastní aktuální sběratelskou verzi knihy, kterou je možné objednat pouze přímo u autora. 

Může se stát členem klubu držitel jiné verze knihy? Původně byl klub zamýšlen pouze pro ty čtenáře, kteří si zakoupili sběratelskou verzi. Ale na druhé straně je to klub příznivců, takže proč ne. Líbí se ti kniha a počítáš se mezi její fanoušky? Dej to nějakým způsobem znát a já ti umožním přístup ke klubovým příspěvkům. Jak na to? Zveřejni kdekoliv (ve fóru těchto www stránek, v databázi knih, nebo v jakékoliv fantasy komunitě ) na internetu tvůj názor, zkušenost, pošli mi odkaz a já si tvůj komentář zkontroluji a obratem pošlu aktuální heslo. 

Co získáte členstvím v klubu?  Možnost nahlédnout do „kuchyně, kde se vaří další díl“. Dále možnost objednat a obdržet další díl sběratelské verze s předstihem a bude-li to možné za sníženou cenu, reklamní předměty. Jako třeba tento.

irlucor-pro-facebook.jpg

Povinnosti člena klubu?  Žádné. Vlastně jedna by tu byla. Dodržovat pravidla elementární slušnosti a autorská práva, což znamená, nepředávat heslo s přístupem na klubové příspěvky dalším osobám a především nekopírovat a nezveřejňovat tyto příspěvky na jiných místech. V opačném případě budu muset, ač nerad, uplatnit princip kolektivní viny, tedy tuto rubriku zavřít a drbat si hlavu, jaký jsem byl naivka.

Kdy zaniká členství v klubu?  To záleží na jen na vás. Jednoduše pokud vás z jakéhokoliv důvodu opustí aktuální sběratelská verze. Poté co vyjde druhý díl, se budete muset rozhodnout, zda své členství obnovíte zakoupením další knihy nebo zanikne.

Přístup ke klubovým příspěvkům?   Klíčem je sběratelská verze knihy. Pokud by někdo chtěl heslo uhodnout (samozřejmě vás od toho neodrazuji), upozorňuji předem, že sběratelská verze má jiné stránkování i řádkování než verze určené k distribuci (tedy paperback a elektronická verze).

Co můžete očekávat?  Určitě ukázky.  Časem reklamní materiály. Možnost si předstihem objednat knihu. Ukázky z připravované kampaně...

Pokud jsem na něco důležitého zapomněl, tak mi napište :-).