Jdi na obsah Jdi na menu

Klub

Nové heslo platné pro  rok 2017, umožňující přístup ke všem klubovým příspěvkům najdou držitelé sběratelské verze na straně 494 sběratelské verze, jedná se o tučně vytištěné slovo v posledním odstavci. Držitelé standardní verze si mohou zpřístupnit některé příspěvky pomocí hesla, které najdou na straně 486 -  tučně vytištěné jméno na čtvrtém řádku počítáno ze zdola.

  

 

Příspěvky

Přehled aktuálních držitelů sběratelských verzí

21. 5. 2017

Mé knihy vycházejí zatím (jaro 2017) pouze v elektronické podobě a jenom k omezenému okruhu mých čtenářů se dostali knihy tištěné. Mezi nimi tvoří jakousi uzavřenou VIP- skupinu držitelé sběratelských verzí, kterých je pouze 30. Protože o sobě navzájem nic nevědí, tak mě napadlo, že by pro ně samotné mohlo být zajímavé, aby se dozvěděli, kdo další je členem toho výhradního společenstva.

 

Rozhovor s Katniss Lavender z května 2017

21. 5. 2017

Za poslední půl rok jsem dostal několik nabídek na rozhovor. Vesměs všechny jsem dělal s lidmi, kteří mé knihy nečetli nebo o nich měli jen velmi zevrubné informace. Jedinou výjimku představuje Katniss, provozovatelka blogu Lavender Books, která je mou "dvorní" recenzentkou. Tento rozhovor vznikal v průběhu tři měsíců od února do května a po dohodě s Katniss se týkal pouze a jenom příběhu jako takového. Yorrânovi příznivci v něm najdou množství nových a doplňujících informací. A to je důvod, proč jsem se jej rozhodl v plném rozsahu uveřejnit i na svém webu.

 

Sběratelská verze - klubový příspěvek

8. 12. 2016

Pro členy klubu. Informace o připravované kampani spojené s vydáním dalšího pokračování. 

 

Slovo autora II.

11. 9. 2016

 

Okénko do autorské dílny 2 - klubový příspěvek

28. 1. 2016

Dobře napsaná fantasy by měla splňovat vícero kritérií. Jedním z těch zásadních je napětí a akce.  Díváme-li se na psaní z toho úhlu, pak se stane tím pravým kořením sestavení bojových a zápasových scén. Jak dávám dohromady jejich popis, najdete v tomto příspěvku.

 

Autorské ilustrace - klubový příspěvek

11. 10. 2015

Nad zařazením tohoto příspěvku jsem opravdu dlouho váhal. Pustit zvědavé čtenáře až tak hluboko do autorské dílny, to se skoro rovná "autorskému striptýzu". Ale budiž věřím, že nikdo ze členů klubu oprávněných ke vstupu tyhle ilustrace ven nevynese.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Klub | Komentářů: 0

Okénko do autorské dílny 1 - klubový příspěvek.

11. 10. 2015

Slíbil jsem, že se podíváte to „autorské kuchyně“. V tomto příspěvku Vám na několika příkladech ukážu, jak dávám dohromady popisy krajiny, měst, staveb, architektury. Každý z popisů uvedených v mé knize má nějakou svojí reálnou předlohu, kterou více nebo méně v průběhu psaní přizpůsobuji své představě a světu, ve kterém se odehrává příběh. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Klub | Komentářů: 0

Klub příznivců - odpovědi na otázky

1. 9. 2015

Protože klub už je spuštěný, najdete v tomto příspěvku odpovědi na nejdůležitější otázky, které se týkají obsahu klubu a účasti v něm.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Klub | Komentářů: 0

Odkazy na komentáře, recenze

1. 8. 2015

V této rubrice najdete odkazy na články, názory čtenářů, které se týkají knihy a byly zveřejněny a publikovány mimo tento web. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Klub | Komentářů: 0

Slovo autora I.

21. 2. 2015

 
Celý příspěvek | Rubrika: Klub | Komentářů: 0