Jdi na obsah Jdi na menu

Tato rubrika je pro vás čtenáře a příznivce tohoto příběhu. Můžete se ptát na cokoliv, co souvisí s vydanými knihami a příběhem. Můžete mi sdělit své připomínky a názory a podotýkám, že za každý z nich budu vděčný. Můžete se vyjádřit i obsahu tohoto webu, co se vám líbí, co byste chtěli změnit nebo doplnit. Na vše odpovím a vše zůstane tak, jak to napíšete s výjimkou komentářů, které nebudou v souladu s elementární slušností a českými zákony.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: splnění slibu

(Jan Dobšensky, 11. 10. 2015 21:27)

Konkrétní knihy mají různé osudy. Některé skončí založené v šupleti a později ve sběru starého papíru no a jiné putují z ruky do ruky a dělají radost čtenářům i autorovi. Přál bych si víc takových "poutníků" :-). Děkuji.

dočteno

(Jiří Černý, 14. 9. 2015 6:39)

Jsem neskutečně překvapen,jak je podrobně kniha napsaná.Je pravda,že na počátku knihy,než jsem si zvykl na všechny názvy,jména atd. mi to chvíli trvalo,ale potom jsem byl odměněn výborným příběhem.Dobré knihy se čtou rychle,ale pro mě ty nejlepší se vychutnávají stránku po stránce.Tato kniha mi to vrchovaně dopřála!Nemůžu se dočkat pokračování a že těch témat k pokračování je!

Re: dočteno

(Jan Dobšensky, 15. 9. 2015 14:59)

Tak na to nemůže autor napsat nic jiného než - děkuji :-).

Ukázka?

(Sylva, 2. 8. 2015 9:22)

Zdravím!

Zajímalo by mě, jestli bude někde k nahlédnutí nějaký delší úryvek. Yorrânův svět může být úchvatný, velkolepý, propracovaný, ale přece jen se k němu člověk dostane skrze stránky, odstavce, věty a použitá slova. Uvítala bych ukázku ve stejném formátu jako je kniha, aby bylo vidět i typografické zpracování – chyby v něm (ale i ty gramatické) ruší při čtení. Ráda podpořím začínajícího autora, ale rozhodně nechci kupovat zajíce v pytli ;)

Re: Ukázka?

(Jan Dobšenský, 2. 8. 2015 20:35)

Pokud jsem otázku dobře pochopil jde o ukázky z knihy - typografické, tedy vzhledové? Pod anotací k prvnímu dílu (rubrika Příběh) jsem tedy celkem 4 krátké ukázky zařadil, doufám, že to bude dostačující :-). K té poznámce o gramatických chybách :(. Není pro to omluva, ale přece jenom se o ní pokusím. Vše dělám sám. Nejprve text napsat, dát ho souvislosti s ostatními texty, naformátovat, upravit, aby ho platforma, na které je web, zobrazila, tak jak si to představuji (nejsem "ajťák", takže je to někdy dost vyčerpávající, metoda pokus x omyl). No a potom už na ty gramatické detaily nezbývají síly. Ale pokusím se to napravit :-).

Re: Re: Ukázka?

(Sylva, 3. 8. 2015 16:44)

Nerozuměli jsme si, gramatické chyby ruší při čtení knihy, na stránkách to není zas takový problém. Každopádně – díky za ukázky, až budu mít víc volna, pozorně si je pročtu :).
Hodně štěstí a spokojených čtenářů ;)

Někdo musí být první - :)

(Jan Dobšensky, 28. 7. 2015 22:01)

Už více jak rok je tento web otevřený a přestože je na něm několik tisíc (zvědavých) přístupů, doposud nikdo žádnou otázku nepoložil. Na druhé straně musím připustit, že se asi fakt nebylo na co ptát. Ale situace už se mění a první knihy už jsou na cestě k vám. Předpokládám, že během četby se nějaké otázky vyrojí. Tak pište, ptejte se, těším se na vaše dotazy a komentáře.