Jdi na obsah Jdi na menu
 


Forum je latinského původu a je synonymem pro místo, kde se střetávají lidé a jejich názory. Vycházejíce z významu tohoto slova, rozhodl jsem se ponechat tento prostor vám návštěvníkům a čtenářům. Pokud se na mne neobrátíte přímo s dotazem, který se bude týkat technických nejasností nebo chronologie příběhu, nebudu nadále do diskuzí zasahovat. Vše zůstane tak, jak to napíšete s výjimkou komentářů, které nebudou v souladu s elementární slušností a českými zákony.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jan Dobšensky - Re: splnění slibu

Konkrétní knihy mají různé osudy. Některé skončí založené v šupleti a později ve sběru starého papíru no a jiné putují z ruky do ruky a dělají radost čtenářům i autorovi. Přál bych si víc takových "poutníků" :-). Děkuji.

Jiří Černý - dočteno

Jsem neskutečně překvapen,jak je podrobně kniha napsaná.Je pravda,že na počátku knihy,než jsem si zvykl na všechny názvy,jména atd. mi to chvíli trvalo,ale potom jsem byl odměněn výborným příběhem.Dobré knihy se čtou rychle,ale pro mě ty nejlepší se vychutnávají stránku po stránce.Tato kniha mi to vrchovaně dopřála!Nemůžu se dočkat pokračování a že těch témat k pokračování je!

Jan Dobšensky - Re: dočteno

Tak na to nemůže autor napsat nic jiného než - děkuji :-).

Sylva - Ukázka?

Zdravím!

Zajímalo by mě, jestli bude někde k nahlédnutí nějaký delší úryvek. Yorrânův svět může být úchvatný, velkolepý, propracovaný, ale přece jen se k němu člověk dostane skrze stránky, odstavce, věty a použitá slova. Uvítala bych ukázku ve stejném formátu jako je kniha, aby bylo vidět i typografické zpracování – chyby v něm (ale i ty gramatické) ruší při čtení. Ráda podpořím začínajícího autora, ale rozhodně nechci kupovat zajíce v pytli ;)

Jan Dobšenský - Re: Ukázka?

Pokud jsem otázku dobře pochopil jde o ukázky z knihy - typografické, tedy vzhledové? Pod anotací k prvnímu dílu (rubrika Příběh) jsem tedy celkem 4 krátké ukázky zařadil, doufám, že to bude dostačující :-). K té poznámce o gramatických chybách :(. Není pro to omluva, ale přece jenom se o ní pokusím. Vše dělám sám. Nejprve text napsat, dát ho souvislosti s ostatními texty, naformátovat, upravit, aby ho platforma, na které je web, zobrazila, tak jak si to představuji (nejsem "ajťák", takže je to někdy dost vyčerpávající, metoda pokus x omyl). No a potom už na ty gramatické detaily nezbývají síly. Ale pokusím se to napravit :-).

Sylva - Re: Re: Ukázka?

Nerozuměli jsme si, gramatické chyby ruší při čtení knihy, na stránkách to není zas takový problém. Každopádně – díky za ukázky, až budu mít víc volna, pozorně si je pročtu :).
Hodně štěstí a spokojených čtenářů ;)

Jan Dobšensky - Někdo musí být první - :)

Už více jak rok je tento web otevřený a přestože je na něm několik tisíc (zvědavých) přístupů, doposud nikdo žádnou otázku nepoložil. Na druhé straně musím připustit, že se asi fakt nebylo na co ptát. Ale situace už se mění a první knihy už jsou na cestě k vám. Předpokládám, že během četby se nějaké otázky vyrojí. Tak pište, ptejte se, těším se na vaše dotazy a komentáře. 


Poslední fotografie


Facebook


Statistiky

Online: 3
Celkem: 43913
Měsíc: 2491
Den: 96